آرکا نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه بهترین سرویس‌‏ به دندانپزشکان محترم انجام میدهد. بدین منظور کارشناسان گروه آرکا با انتخاب بهترین محصولات بازار مواد و تجهیزات دندانپزشکی و پزشکی دنیا و ایران، رضایت دندانپزشکان و پزشکان از کیفیت کالا را، به بالاترین میزان خود رسانده اند.

همچنین برای معرفی هر چه بهتر محصولات و آگاهی از روش استفاده کالاهای مختلف، آرکا تمام اطلاعات مورد نیاز دندانپزشکان و پزشکان را به بهترین شکل ممکن در اختیار آنها قرار داده است.  مطالعه نکات کلینیکی و تخصصی با امکان مقایسه به سریعترین شکل ممکن در اختیار دندانپزشکان و پزشکان می باشد.

به هر روی، اگر در انتخاب و سفارش خود به هر دلیلی اشتباه کردید،انصراف از خرید تنها از طریق تماس تلفنی مقدور می باشد.

به منظور تولید محتوا گروه آرکا در رابطه با اطلاعات تخصصی و علمی کالاها و همچنین روش استفاده هر کالا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های وارد کننده اصلی استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است آرکا  تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط آرکا دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

تصاویر محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا و مشخصات کلینیکی درج شده در وب سایت است.

بستن
مقایسه