قوانین و مقررات
آرکادنتال برای حریم شخصی کاربران خود احترام و ارزش ویژه‌ای قائل است و تمام سعی و تلاش خود را برای ارائه خدماتی امن و مطمئن دارد. توصیه می‌کنیم برای شفاف‌سازی روند فعالیت این وب سایت توضیحات زیر را مطالعه نمایید و در صورتی که در مورد هر یک از بندهای زیر و روند وب سایت، سؤالی داشتید با ما تماس بگیرید.
حریم خصوصی کاربران و شرایط و قوانین آرکادنتال

آرکادنتال اطلاعات شخصی کاربران خود را محرمانه می‌داند و طبق قوانین تجارت الکترونیک کشور خود را مسؤل حفظ و حراست از آن می‌داند. مگر با حکم قانونی مراجع ذی‌صلاح که در این صورت، اطلاعات مورد درخواست، در اختیار نماینده قانون قرار خواهد گرفت.
به منظور بررسی و ارسال سفارش و یا ارائه خدمات، اطلاعاتی مانند نشانی، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است.
در زمان خرید محصولات تخصصی پزشکی و یا دندانپزشکی، شماره نظام پزشکی الزامی بوده و مانع سوءاستفاده افراد غیر خواهد شد.
کلیه فعالیت‌های ارکادنتال با مجوزهای قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد.
آرکادنتال همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی آرکادنتال و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری می‌کند.

قوانین و مقررات استفاده از سرویس‌ها و خدمات آرکادنتال

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را به دقت ملاحظه فرمائید:

ورود کاربران به وب‌سایت آرکادنتال هنگام استفاده از حساب کاربری، کارت‌های تخفیف و سایر خدمات ارائه شده توسط آرکادنتال به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات آرکادنتال است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آرکادنتال از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آرکادنتال منطبق با قوانین کشور ایران، از جمله قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است.
در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های آرکادنتال تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می‌شود و استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
کسب و کار سایت به‌صورت B2C بوده و فروش تنها به دندانپزشکان، دانشجویان دندانپزشکی و مراکز درمانی، پزشکان و سایر افراد اشخاص حقیقی به عنوان انجام می‌شود.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات دندانت اقدام نماید.
ارتباطات الکترونیکی

هنگام ثبت یا خرید سفارش اینترنتی یا ارسال ایمیل به آرکادنتال این ارتباطات به‌صورت الکترونیکی انجام می‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که آرکادنتال به صورت الکترونیکی، از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و یا سایر سرویس‌های الکترونیکی، به درخواست شما پاسخ دهد.
آرکادنتال به‌منظور ارتباط و ارائه خدمات هرچه بهتر و اطلاع‌رسانی رویدادها، اخبار، خدمات و سرویس‌ها یا پیشنهادهای ویژه به کاربران و اعضای خود، از ارسال ایمیل، پیامک و یا پیام الکترونیک روی بستر نرم‌افزارهای ارتباطی، استفاده می‌نماید که کاربر در صورت عدم تمایل به دریافت این‌گونه ارتباطات می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه آرکادنتال را لغو نماید.
توجه داشته باشید که آرکادنتال فقط از طریق ایمیل arkadental1397@gmail.com برای مخاطبین ایمیل ارسال می‌کند. بنابراین دریافت هرگونه پیامک و یا پیامی تحت عنوان ارکادنتال با هر شماره و یا ایمیل دیگری تخلف و سوءاستفاده از نام آرکادنتال است. در صورت بروز چنین اتفاقی، لطفاً  ما را از طریق ایمیل  arkadental1397@gmail.comمطلع کنید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

آرکادنتال به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
اطلاعاتی که از کاربران هنگام ثبت سفارش یا ثبت‌ نام گرفته می‌شود برای حوزه‌های مختلفی از جمله موارد زیر مورد استفاده قرار می‌گیرد؛
بهبود کیفیت خدمات ارائه شده برای کاربران
بهبود روند ارائه محصولات در فروشگاه
ارسال ایمیل محصولات جدید و پیشنهادات ویژه
آرکادنتال متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما محافظت نماید و در این راستا از تکنولوژی‌های مورد نیاز برای اطمینان، امنیت و حفاظت هر چه بیشتر اطلاعات سایت استفاده می‌شود. شما کاربر گرامی با بازدید و استفاده از سایت آرکادنتال رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات آرکادنتال، از جمله متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتویات تولید شده توسط آرکادنتال جزئی از اموال آرکادنتال محسوب می‏‌شوند و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار آرکادنتال است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای آرکادنتال محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار آرکادنتال است و هرگونه استفاده  از آن با مقاصد تجاری، پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت آرکادنتال و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی‌کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هرگونه استفاده از داده کاوی، ربات و یا روش‌‏های مشابه مانند جمع‌آوری داده و ابزارهای استخراج مجاز نیست و کلیه این حقوق به صراحت برای آرکادنتال محفوظ و انحصاری است.

کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

ثبت، هماهنگی و ارائه خدمات
روز کاری به معنی روزهای شنبه تا پنجشنبه هر هفته، به‌استثنای تعطیلات عمومی در کشوره بوده و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده و خدمات، در طول روزهای کاری ارائه می‌‏شوند.
ارکادنتال به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌گذاری می‌‏دهد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت ارکادنتال به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش‌فاکتور از طریق ایمیل، به کاربر اطلاع‌رسانی می‌شوند. آرکادنتال همواره در ارائه خدمات و سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که فروش محصولی در آرکادنتال به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای آرکادنتال محفوظ است و در صورت تمایل مشتری می‏‌تواند به‌جای محصولی که فروش آن متوقف شده، محصول دیگری را جایگزین یا درخواست استرداد نماید.
آرکادنتال مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند که البته کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، آماده و ارسال می‌‏شود.
حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی برای آرکادنتال محفوظ است.
کاربران باید هنگام سفارش محصول مورد نظر، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و ارائه نخواهد بود.
مشتریان می‌توانند نام، نشانی و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند که در این صورت تحویل گیرنده باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
هیچ یک از حقوق و امتیازات یک کاربر از جمله سابقه تخفیفات به هیچ وجه قابل انتقال به غیر نبوده و در صورت تخلف مطابق قوانین با وی برخورد می‌شود.
با توجه به تغییرات فنی در برخی مدل‌های محصولات، امکان تفاوت ویژگی‌های محصول جدید و قدیمی وجود دارد. آرکادنتال تمام سعی خود را در بروزرسانی اطلاعات محصولات خود دارد. اما مسئولیت تفاوت‌های حاصل از تغییرات شرکت سازنده در محصولات به عهده آرکادنتال نمی‌باشد.

شرایط حمل و تحویل کالا

حمل کلیه سفارش‌های خارج از اصفهان توسط کوریرهای رسمی کشور و در موارد خاص با باربری صورت می‌پذیرد و فروشگاه اینترنتی ارکادنتال هیچ کنترلی بر زمان و فرایند حمل توسط آن‌ها ندارد، ولی بیشترین تلاش خود را در تحویل به موقع انجام خواهد داد.
ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مأمور حمل و نقل در محل شما خواهد بود. متأسفانه فروشگاه اینترنتی ارکادنتال هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله‌های شما توسط مأمورین نداشته و فقط می‌تواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
در صورتی که فروشنده به دلایلی خارج از اراده، توان تحویل کالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچ‌گونه هزینه‌ای سفارش را فسخ نمایند.
مکان تحویل کالا، نشانی است که مشتری حین ثبت سفارش در وب سایت قید نموده و این نشانی بر روی مرسوله درج خواهد شد. لذا تغییر نشانی، پس از تحویل محموله به شبکه حمل و نقل، به هیچ وجه قابل تغییر نیست.